
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайний дизайн, виконаний "під дерево" зроблять ці години справжньою прикрасою кімнати. Функції зміни яскравості підсвічування залежно від часу доби і включення дисплея з бавовни по-перше допоможуть уникнути дискомфорту, так як не будуть дратувати очі, а по-друге дозволять заощадити енергію при роботі від батарей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір циферблату | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм мм |
| Глибина | 50 мм мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 210 мм мм |
- Ціна: 945 ₴
