

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Устройство, предназначенное для преобразования электричества из 12V в 220V. Вам больше не придётся покупать технику, специально предназначенную для автомобиля. Теперь вы можете подключать Ваш ноутбук, TV, видеокамеру, телефон, фотоаппарат или лампочку с помощью автомобильного инвертора. Позволяет подключать нагрузку до 200Вт. Прибор можно подключать как через прикуриватель, так и напрямую к клеммам аккумулятора при помощи зажимов.
Характеристики:
постійна робоча потужність 200W
220V+/-10%, 50Hz+/-2Hz
захист від низької вхідної напруги температурний
захист захист від перевантажень
вихід USB 5В для зарядки різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори і т. д.)
модифікована синусоїда
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Види індикації | Звукова, світлова |
| Номінальна потужність | 200 Вт Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Частота | 50 Гц Гц |
- Ціна: 1 035 ₴
