


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деко для випічки мармуровий з внутрішнім антипригарним керамічним покриттям
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Тип дна | Гладке |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Вага | 0.69 кг |
| Довжина | 400 мм мм |
| Об`єм | 4.3 л л |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Товщина матеріалу | 5 мм мм |
| Ширина | 270 мм мм |
- Ціна: 225 ₴
