

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казан UNIQUE UN-5218 Granite coating виготовлений з литого алюмінію з багатошаровим антипригарним гранітним покриттям. Перевага даного покриття це багатошарове покриття з декількох шарів кам'яної крихти на мінеральній основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Об`єм | 2.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип дна | Гладке |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Товщина матеріалу | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 990 ₴
