

Блоки живлення для ноутбуків "Kolega-Power" - це якісний і надійний адаптер змінного струму, яким можливо заряджати акумулятор під час роботи з ноутбуком. Невелика вага і компактність дозволить легко помістити його в сумку ноутбука. Для безпечної експлуатації в блоці живлення застосовані сучасні технології і використаний ряд захистів, що забезпечує довговічне використання і надійність.
Блоки живлення для ноутбуків "Kolega-Power" - це якісний і надійний адаптер, яким можливо заряджати акумулятор Вашого ноутбука і одночасно швидко швидко заряджати свій телефон (QC 3.0).
Qualcomm Quick Charge 3.0
Вам не доведеться довго чекати, поки зарядитися Ваш телефон. Завдяки технології Qualcomm Quick Charge 3.0 заряджає мобільний пристрій на 80% за 35 хвилин.
QC 3.0 output USB:
3.6v-6.5v / 3a
6.5v-9v / 2a
9v-12v / 1.5a
Ми можемо запропонувати Вам Автомобільний блок живлення "Kolega-Power" для будь-якого ноутбука до 90w.
Даний Автомобільний блок живлення призначений для використання в легкових автомобілях.
З вхідною напругою 12v (11v-14v) max 10a
У комплект поставки входить:
- блок живлення
- коробка
- гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вбудований запобіжник | Так |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Kolega-Power |
| Глибина | 20 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 95w |
| Сила вихідного струму | 6.3 a |
| Тип роз'єму | Microsoft Surface Pro 3/4 12Pin |
| Сумісність | Microsoft |
| Вихідна напруга (output) | 15v |
| Призначення | Для ноутбука |
| Розроблено: | в Україні |
| Гарантійний термін | 12 |
| Підключення пристрою | Прикурювач |
| Тип міксера | 15v |
| Довжина шнура | 1.2 |
- Ціна: 1 260 ₴
