


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антипригарний килимок GRILL MAT дозволяє випікати без пригорання. GRILL MAT допоможе вам легко готувати смачну і здорову їжу. Антипригарний килимок полегшить і оптимізує приготування навіть найскладніших страв. На вашому столі завжди буде ідеально запечене м'ясо або риба, ніжні запіканки, пісочне печиво або улюблені торти. Виготовлений з силікону, він максимально гнучкий, тому його легко крутити, а бортики по краях не дадуть вмісту рулету вивалитися назовні. Тепер ви зможете радувати оточуючих ідеальними рулетами хоч кожен день!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 390 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товщина матеріалу | 3 мм мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 225 ₴
