



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У комплекті з цим тюнером йде універсальний пульт, що дозволяє обходитися одним пультом для керування телевізором і тюнером
Приймач цифрового ефірного TV DVB-T/T2
Автоматичний і ручний пошук каналів
Цифровий аудіо / відео вихід HDMI
Пластиковий корпус, кнопки, індикатор на передній панелі (номер каналу та години)
Підтримка дозволу відео Full HD
Функція EPG&PVR
Функція тайм - шифт і запису на USB накопичувач
Відтворення мультимедійних файлів
Додаткові інтернет сервіси:
Погода на RSS, YouTube, Гугл карти
Живлення 12В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифрове |
| Підтримка телевізійних стандартів | DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB |
| Висота | 50 мм мм |
| Довжина | 190 мм мм |
| Додаткова комплектація | Пульт дистанційного керування |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 170 мм мм |
- Ціна: 765 ₴
