



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна швабра Titan Twist Mop обертається на 360 градусів з віджимом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Тип | Швабра-метелик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 700 мм мм |
| Висота в складеному вигляді | 600 мм мм |
| Глибина в складеному вигляді | 60 мм мм |
| Довжина | 1200 мм мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 600 мм мм |
| Ширина в складеному вигляді | 600 мм мм |
- Ціна: 495 ₴
