

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос вакуумний металевий UNIQUE UN-1021 відмінно підходить для дальніх поїздок, турпоходів, подорожей або роботи в офісі. Він виконаний з високоякісної нержавіючої сталі з подвійними стінками, що дозволяє утримувати температуру до 24 годин. Виготовлений з легкого і міцного металу з герметичною ізоляцією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 230 мм мм |
| Глибина | 70 мм мм |
| Об`єм | 0.35 л л |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 70 мм мм |
| Ширина горлянку | 48 мм мм |
- Ціна: 270 ₴
