




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прилад нічного бачення NV4000.
Компактний, легкий, зручний і ясний для використання. Має роз'єм для підзаряджання через USB-порт, що не обмежує роботу в польових умовах, автотранспорті. Може передавати сигнал на окремий монітор.
Картинка чітка, дальність впевненого спостереження на відкритій місцевості 200-300 метрів. Екран має високу контрастність і настроювання регулювання різкості. Рамка екрана невелика та не облягає обличчя, що дає засвічення. З вад можна зазначити високий рівень випромінювання IR-підсвітки, що унеможливлює використання приладу на передових позиціях, секретах тощо. Буде незамінним для водіїв, але з умовою обладнання кріпленням на голову.
Компактний, легкий, зручний і ясний для використання. Має роз'єм для підзаряджання через USB-порт, що не обмежує роботу в польових умовах, автотранспорті. Може передавати сигнал на окремий монітор.
Картинка чітка, дальність впевненого спостереження на відкритій місцевості 200-300 метрів. Екран має високу контрастність і настроювання регулювання різкості. Рамка екрана невелика та не облягає обличчя, що дає засвічення. З вад можна зазначити високий рівень випромінювання IR-підсвітки, що унеможливлює використання приладу на передових позиціях, секретах тощо. Буде незамінним для водіїв, але з умовою обладнання кріпленням на голову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Вологозахист | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокуляр |
| Ударозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Довжина | 150 мм мм |
| Кратність збільшення | 6 х х |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 110 мм мм |
- Ціна: 6 435 ₴
