




Електронний Led-годинник із будильником і термометром Ly 1089
Електронний годинник Ly 1089 з цікавим рішенням дисплея — це ефектний і необхідний елемент дизайну у Вашому інтер'єрі. Світлодіодна підсвітка дасть Вам змогу навіть у темну пору доби правильно зорієнтуватися в часі, а наполегливий дзвінок будильника приємно розбудить Вас у потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.
Переваги: Пральний, лаконічний дизайн, доречна в будь-якому інтер'єрі;Компактність і простота в керуванні; Яскрава світлодіодна підсвітка дисплея.
Основні характеристики:Тип годинника: настільні/настінні;Тип механізму: електронна;Індикація часу: світлодіодна; Дисплей: цифровий;Часовий формат: 12/24 години; Петання: 110V~220V 50/60Hz; Розбочева напруга: 5V, живлення від USB; Мартеріал корпусу: пластик; корпуслектація: Електричний настільний годинник Ly 1089Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм мм |
| Глибина | 30 мм мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 240 мм мм |
- Ціна: 540 ₴

