


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер на 12 Вольт призначається для живлення світлодіодних стрічок, зовнішніх кишень жорстких дисків, іграшкових світильників, проекторів зоряного неба, а також різної електронної апаратури і пристроїв, що працюють від мережі змінного струму з максимальним струмом споживання не вище 20 A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 250 |
| Вихідна напруга | Дванадцять В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Дистанційне управління | Немає |
| Допустима пікова потужність | 110-220 В |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | По напрузі |
| Вхідна напруга | 110-220 В |
| струм навантаження | 20 А |
- Ціна: 630 ₴
