


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач гризунів допоможе Вам, якщо в квартирі завелися щури, або миші, а домашніх тварин містити немає можливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 105 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В В |
| Споживана потужність | 2.5 Вт Вт |
| Регулятор частоти ультразвуку | 2 режиму |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 270 ₴
