




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій пропонує швидку і ефективну зарядку вдома, в офісі або в подорожі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Awei |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 5 |
| Допустима пікова потужність | 110-240 В |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Вхідна напруга | 110-240 В |
| струм навантаження | 2 А |
- Ціна: 225 ₴
