



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер Domotec допоможе в ситуаціях, коли потрібно подрібнити або змішати, а така потреба виникає кожен день. Блендер використовується для змішування майонезу, соусів, дитячого харчування, для рубки цибулі, льоду, твердого сиру, м'яса, приготованих овочів та фруктів, коктейлів. Матеріал леза – нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Імпульсний режим | Так |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Зображення картинки | Да |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Тип камери | Пластик |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 1 980 ₴
