



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор призначений для створення потоку повітря в приміщенні, що забезпечує комфортне перебування у літній період.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 115 мм |
| Варіант установки | Настільний |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Регулювання висоти | Немає |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Функція зволоження | Немає |
| Регулювання швидкості | Так |
| Діаметр лопатей | 95 мм |
| Вага | 0.5 |
- Ціна: 270 ₴
