

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроковдра - ковдра або його подібність з нагрівальним пристроєм, призначена для локального нагріву ліжка, щоб на ній було приємніше спати або лежати. У різних країнах існують відмінності відносно того, що можна позначити терміном "електроковдру". Наприклад, в США і Канаді термін "електроковдра" (electric blanket) використовується для позначення ковдри з інтегрованим нагрівачем, що розміщується поверх простирадла. У Великобританії і країнах Співдружність же використовується термін, який можна перевести як "електричний наматрацник" (electric underblanket), що застосовується до наматрацника з таким же нагрівачем, який розміщується поверх матраца і під простирадлом. Електроковдра зазвичай має блок управління, який регулює вироблювану ним кількість тепла. Ковдри для ліжок великих розмірів часто мають окремі регулятори температури для кожної із сторін ліжка. Електроковдру можна використати для попереднього нагріву ліжка перед сном або лежанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 см мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 124 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Товщина | 1 см мм |
| Ширина | 160 см мм |
- Ціна: 1 170 ₴
