

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний автосканер OBD2 wi-fiиспользуется для моніторингу, читання і видалення кодів помилок двигуна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Читання і стирання кодів несправностей | Так |
| Відображення поточних параметрів системи | Так |
| Скидання сервісних інтервалів | Так |
| Перевірка ESP | Так |
| Перевірка виконавчих механізмів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність GSM-модуля | False |
| Динамічний код | True |
| Антиграббер | True |
| Вбудований іммобілайзер | True |
- Ціна: 417 ₴
