

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тістоміс міксер Domotec MS 1367 позбавить Вас від излиших зусиль при приготуванні тіста для домашніх ласощів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Опис ємностей і насадок | |
| Голова тестомеса | Підйомна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 400 мм мм |
| Довжина | 430 мм мм |
| Кількість ємностей | 1 шт. шт. |
| Номінальна споживана потужність | 1200 Вт Вт |
| Об'єм діжі | 5 л л |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насадки обладнання | Віночок, Крюк, Млин |
| Ширина | 250 мм мм |
- Ціна: 3 420 ₴
