


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незвичайний дизайн, автоматичне регулювання яскравості світіння в залежності від освітленості в кімнаті, допоможуть додати зручності у Ваше життя. Вбудований термометр дозволить контролювати комфортну температуру в будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм мм |
| Глибина | 30 мм мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 240 мм мм |
- Ціна: 540 ₴
