

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 2 655 ₴
