
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна каструля UNIQUE UN-5009 з прозорою кришкою збереже вітаміни і натуральний смак Ваших страв. Ця модель ідеально підходить для варіння і тушкування. Так само підходить для дієтичних страв. Легка і зручна в експлуатації, зроблена з високоякісної харчової нержавіючої сталі. Стінки посуду не вбирають в себе запах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Довжина | 280 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Товщина матеріалу | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 1 260 ₴
