
Блоки живлення для ноутбуків "Kolega-Power" - це якісний і надійний адаптер змінного струму, яким можливо заряджати акумулятор під час роботи з ноутбуком. Невелика вага і компактність дозволить легко помістити його в сумку ноутбука. Для безпечної експлуатації в блоці живлення застосовані сучасні технології і використаний ряд захистів, що забезпечує довговічне використання і надійність.
Блоки живлення для ноутбуків "Kolega-Power" - це якісний і надійний адаптер, яким можливо заряджати акумулятор Вашого ноутбука і одночасно швидко швидко заряджати свій телефон (QC 3.0).
Qualcomm Quick Charge 3.0
Вам не доведеться довго чекати, поки зарядитися Ваш телефон. Завдяки технології Qualcomm Quick Charge 3.0 заряджає мобільний пристрій на 80% за 35 хвилин.
QC 3.0 output USB:
3.6v-6.5v / 3a
6.5v-9v / 2a
9v-12v / 1.5a
Ми можемо запропонувати Вам Автомобільний блок живлення "Kolega-Power" для будь-якого ноутбука до 90w.
Даний Автомобільний блок живлення призначений для використання в легкових автомобілях.
З вхідною напругою 12v (11v-14v) max 10a
У комплект поставки входить:
- блок живлення
- коробка
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolega-Power |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 16 В |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 48w |
| Сила вихідного струму | 3a |
| Сумісність | Блок живлення для моніторів та іншої техніки |
| Розроблено: | в Україні |
| Гарантійний термін | 12 |
| Підключення пристрою | Прикурювач |
| Тип міксера | 16v |
| Довжина шнура | 1.2 |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 156 мм |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Вбудований запобіжник | True |
- Ціна: 945 ₴
