


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця консоль має 620 найпопулярніших вбудованих ігор і зможе легко перенести вас у дитинство. Загалом, якщо Ви ностальгируете по 8 бітних ігор і не хочете морочитися з емуляторами, то ця консоль вам підійде.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Зворотний зв'язок | Немає |
| Живлення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 720 ₴
