



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор — опалювальний прилад, що нагріває потік повітря, що продувається через нагрівальний елемент, за допомогою вбудованого вентилятора
Використання тепловентилятора найбільш обґрунтовано в приміщеннях, де не вимагається постійне підтримання комфортних температур, але потребують швидкому їх досягненні. Нагрівальний елемент швидко досягає робочої температури, а примусове нагнітання повітря забезпечує його більш швидку циркуляцію в об'ємі приміщення. При відключеному нагрівальному елементі багато моделі здатні виконувати функцію звичайного вентилятора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відсік для шнура | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 200 мм мм |
| Глибина | 120 мм мм |
| Потужність обігріву | 2000 Вт Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 510 мм мм |
- Ціна: 2 520 ₴
