


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносна колонка з радіомікрофоном для внутрішнього та зовнішнього застосування. Стане в нагоді в компанії на природі, лінійки в школі або університеті, на нараді чи тренінгу, для лекцій та багато іншого.
Характеристики Su-Kam BT 80D:
8 годин роботи в режимі розмови
20 Вт вихідний потужності
Ефективна відстань від мікрофона до бази до 70 метрів
Живлення від мережі змінного струму або постійного струму із вбудованої батареї
FM приймач
Незалежне регулювання гучності фонового супроводу з USB входу, мікрофону та гарнітури
Сумісність з іншими звуковими системами
Вбудований приймач для бездротових мікрофонів
Вбудований USB плеєр
Ручка для перенесення
Простота налаштування та використання з або без електрики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Тип харчування | Акумулятор|Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Еквалайзер, FM-приймач, Бездротовий пульт ДУ |
| Ширина | 330 мм |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Формат акустики | Моно |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 5 |
- Ціна: 1 701 ₴
