



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносна колонка з радіомікрофоном для внутрішнього та зовнішнього застосування. Стане в нагоді в компанії на природі, лінійки в школі або університеті, на нараді чи тренінгу, для лекцій та багато іншого.
Характеристики Su-Kam 1010:
8 годин роботи в режимі розмови
100 Вт вихідний потужності
Ефективна відстань від мікрофона до бази до 70 метрів
Живлення від мережі змінного струму або постійного струму із вбудованої батареї
FM приймач
Незалежне регулювання гучності фонового супроводу з USB входу, мікрофону та гарнітури
Сумісність з іншими звуковими системами
Вбудований приймач для бездротових мікрофонів
Вбудований USB плеєр
Ручка для перенесення
Простота налаштування та використання з або без електрики.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 100 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Еквалайзер, FM-приймач, Бездротовий пульт ДУ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
- Ціна: 7 695 ₴
