



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносна колонка з радіомікрофоном для внутрішнього та зовнішнього застосування. Стане в нагоді в компанії на природі, лінійки в школі або університеті, на нараді чи тренінгу, для лекцій та багато іншого.
Характеристики UKC 8/HS-008BT:
20 Вт вихідний потужності
Ефективна відстань від мікрофона до бази до 70 метрів
Живлення від мережі змінного струму або постійного струму із вбудованої батареї
FM приймач
Незалежне регулювання гучності фонового супроводу з USB входу, мікрофону та гарнітури
Сумісність з іншими звуковими системами
Вбудований приймач для бездротових мікрофонів
Вбудований USB плеєр
Ручка для перенесення
Простота налаштування та використання з або без електрики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип | Портативні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Тип харчування | Акумулятор|Мережа |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Еквалайзер, FM-приймач, Бездротовий пульт ДУ |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Формат акустики | Моно |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 5 |
- Ціна: 1 890 ₴
