
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний органайзер для письмового приладдя з годинником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм мм |
| Глибина | 150 мм мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 350 мм мм |
- Ціна: 540 ₴
