




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагнітола з радіо FM частотами, стерео, USB/MMC/SD, музика/відео, еквалайзер, AUX вхід, LCD дисплей з підсвічуванням, виведення зображення на зовнішній дисплей, можливість підключення камери заднього виду, GPS навігація
Технічні характеристики магнітоли
-стерео FM радіо з діапазоном частот: 87,5-108MHz
-фіксована панель
-автоматичний пошук і збереження радіочастот
-відтворення аудіофайлів з USB носіїв
-поддержка карты памяти SD/MMC
― воспроизведение музыки в формате МР3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE
-воспроизведение видео в формате RM/RMVB/DVD/VCD/MP1/MP2/DIVX/XVID/MP4/3GP/AVI/MJPEG
-видео с разрешением 1920Х1080
- выключение с автозапоминанием функций
-LCD цветной дисплей с подсветкой 7”
-Вывод изображения на внешний дисплей
-Отображение на экране видео от внешнего источника (например тюнера Т2 или телефона)
-эквалайзер
-GPS навигация
-функция RESET
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| RCA-виходи | 1 пара |
| USB-інтерфейс | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Операційна система | Windows CE |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | DivX, WMA, WAV, MP3, AVI, JPEG |
| Підтримка iPod | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип | DVD |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсилення басів | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 45 |
- Ціна: 2 700 ₴
