


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогові ваги від компанії DOMOTEC з максимальним навантаженням до 180 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 405 ₴
