
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світна LED дошка. Неонова дошка має світлодіодне підсвічування, що робить написи й малюнки дужеяскравими. Пристрій можна використовувати і просто як дошку для повідомлень.Для малювання використовуються маркери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Вид | Світлодіодний екран |
| Висота | 500 мм |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товщина | 12 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 1 080 ₴
