




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бажаєте відчути себе діджеєм? Тоді цей девайс для Вас! Величезний функціонал мікшерного пульту не залишить Вас байдужим. 12 видів електричного звуку, 12 видів звукових ефектів, 12 видів режимів ефекту. Регулювання розміру реверберації, регулювання гучності мікрофона, високих і низьких частот, регулювання рівня запису, регулятор гучності музики, контроль гучності (Функція для навушників). Розроблено з функцією зміни звуку, атмосферні звукові ефекти. Вбудований інтелектуальний чіп зниження шуму, низьке енергоспоживання, робить вихід голосу яснішим і стабільним. Простий в підключенні і експлуатації. Підтримка мобільного телефону, комп'ютера, підтримує використання однієї гарнітури. Підтримка Win XP / 7/8/10, for-Mac, для iPhone, для мобільних телефонів Android. Ідеально підходить для онлайн-трансляцій, караоке, записи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Спосіб обробки звукового сигналу | Цифровий |
| Тип пристрою | Активний мікшерний пульт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 720 ₴
