
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WIFI Цифрова камера, що дозволяє вести відеоспостереження та запис, з детектором руху і сигналізацією. Герметичний корпус і ІК підсвічування дозволяють вести спостереження і запис в складних погодних умовах. З легкістю підключається до мобільних пристроїв Android, Apple, Windows
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Користувальницькі характеристики | |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Висота | 120 мм |
| Датчик руху | Так |
| Довжина | 210 мм |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Порт для SD-карти | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 1 710 ₴
