

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер на 24 Вольт призначається для живлення світлодіодних стрічок, зовнішніх кишень жорстких дисків, іграшкових світильників, проекторів зоряного неба, а також різної електронної апаратури і пристроїв, що працюють від мережі змінного струму з максимальним струмом споживання не вище 10 A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Висота | 60 мм |
| Вихідна потужність | 120 |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Довжина | 200 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 540 ₴
