




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навушники HAVIT H2262D являють собою накладну гарнітуру, яка забезпечує якісне відтворення аудіофайлів. М'які амбушури створюють комфортне носіння, а вбудований мікрофон із кнопкою прийняття виклику дає змогу використовувати цей девайс як гарнітуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Тип роз'єму | 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Матеріал | TPE |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Чутливість | 110±3dB |
| Діаметр динаміка | 40 мм |
- Ціна: 450 ₴
