



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути смачнішим, ніж гарячий, з хрусткою скоринкою та соковитою начинкою, бутерброд? А якщо ще приготування його займає не більш ніж 2-3 хвилини, то кращої альтернативи сніданку або швидкому «перекусу» просто немає. І чудовою помічницею в цьому вам стане електрична сендвічниця MS-7709.
Сендвічниця Domotec MS-7709 обладнана антипригарним покриттям. Можна легко очистити навіть паперовим рушником. Завдяки швидкому нагріванню дає змогу приготувати бутерброди мрії в буквальному сенсі за кілька хвилин.
Переваги — сендвічниця:
- Можливість зберігання у вертикальному положенні;
- Нековзні ніжки;
- Пластини з антипригарним покриттям;
- Термоізольована ручка;
- Автоматичний термостат;
- Система блокування.
Характеристики — електробудинка:
- Номінальна напруга: 220 В;
- Потужність: 1000 Вт;
- Номінальна частота: 60 Гц;
- Розмір пристрою: ширина - 22.4 см; висота — 9 см; глибина — 21 см;
- Колір: чорний;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настільний |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Індикатор нагріву | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип нагрівається поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 585 ₴
