



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Технічні характеристики:
Вхідна напруга 12-240 В - Вихідна напруга 5 В-1A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Призначення | Універсальне |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вхідна напруга | 110-240 В |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 176 ₴
