




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WIFI Цифрова камера, що дає змогу вести відеоспостереження й запис, з детектором руху та сигналізацією. Роздільна здатність 2 Мп, ІЧ-підсвітка, вбудований мікрофон аудіо (чутливість до 10 м) З легкістю під'єднується до мобільних пристроїв Android, Apple, Windows. Застосунок Yoosee.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 80 мм мм |
| Довжина | 190 мм мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 100 мм мм |
- Ціна: 1 125 ₴

