



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач напруги UKC AC/DC 3000W призначений для перетворення електрики з 24 В до 220 В.
Інвертор дає змогу приєднувати навантаження до 3000 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу, клеми та гнізда запобіжників. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., USB вихід 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи. Режим плавного пуску дає змогу приєднувати потужні електроінструменти.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Інвертор дає змогу приєднувати навантаження до 3000 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади.
Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу, клеми та гнізда запобіжників. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., USB вихід 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи. Режим плавного пуску дає змогу приєднувати потужні електроінструменти.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Види індикації | Звукова, світлова |
| Висота | 75 мм мм |
| Довжина | 280 мм мм |
| Номінальна потужність | 3000 Вт Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Струм холостого ходу | 1.2 А А |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Ширина | 155 мм мм |
- Ціна: 4 590 ₴
