


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач напруги POWERONE Pure Sine Inverter 1500W призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В.
Інвертор дає змогу приєднувати навантаження до 1500 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади. Чиста синусоїда дає змогу також використовувати в пристроях, критичних до форми напруги (у основному автоматика опалювальних котлів)
Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу, клеми та гнізда запобіжників. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., USB вихід 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Інвертор дає змогу приєднувати навантаження до 1500 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади. Чиста синусоїда дає змогу також використовувати в пристроях, критичних до форми напруги (у основному автоматика опалювальних котлів)
Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу, клеми та гнізда запобіжників. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., USB вихід 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power One |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 80 мм мм |
| Довжина | 320 мм мм |
| Номінальна потужність | 1500 Вт Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Струм холостого ходу | 1 А А |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Ширина | 130 мм мм |
- Ціна: 6 750 ₴
