




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос вакуумний металевий Supreme Slim H2O 0.25 л чудово підходить для дальніх поїздок, турпоходів, подорожей або роботи в офісі. Він виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з подвійними стінками, що дає змогу утримувати температуру до 24 годин. Виготовлений із легкого та міцного металу з герметичною ізоляцією. Виріб має стильний дизайн із матовим поліруванням корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 230 мм мм |
| Глибина | 70 мм мм |
| Об`єм | 0.25 л л |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 70 мм мм |
| Ширина горлянку | 48 мм мм |
- Ціна: 225 ₴
