




Кожен власник сучасного смартфона мріє отримати надійний, привабливий і зручний апарат, з яким можна працювати, розважатися та фотографувати задоволення. Компанія Xiaomi готова запропонувати модель Redmi 9A 4/64GB, що являє собою найбільш універсальний телефон із чудовою автономністю. Великий екран дасть змогу повноцінно працювати в інтернеті або сидіти в соцмережах, Камера з ІІ забезпечить вас незабутніми фотографіями, а енергоефективний процесор дасть змогу довше працювати зі смартфоном без підзаряджання.
Барвистіше передати все, що відбувається у віртуальних ігрових світах, або ж краще промальовувати фотографії друзів у соціальних мережах смартфона Xiaomi Redmi 9A 4/64GB допомагає його 6,53-дюймовий екран. Він позбавлений рамок і тому створює найяскравіше враження від перегляду, з повним зануренням користувача. За допомогою HD+ роздільної здатності можна детально розглянути всі об'єкти в кадрі, а достатній запас яскравості допоможе комфортно працювати навіть на вулиці, у сонячну погоду.
Якісна реалізація системи захисту очей у Xiaomi Redmi 9A 4/64 GB, купити в Комфі, який ви можете зручно, здатна відфільтровувати синє світіння екрана. Завдяки цьому ваші очі суттєво менше втомлюватимуться й навіть у разі тривалої роботи з пристроєм, наприклад, читання, ви відчуватимете тільки комфорт.
Важливим складником усього смартфона Xiaomi Redmi 9A 4/64 GB є його ємна батарея. Саме вона дає змогу користувачеві довгий час не замислюватися про потребу підзаряджання пристрою, навіть за інтенсивного його використання. Працюючи в режимі очікування до 34 днів, телефон також надає можливість безліч часу насолоджуватися іншими процесами на ньому, не помічаючи годинника або навіть днів.
Акумулятор смартфона Xiaomi Redmi 9A 4/64 GB, ціна якого найпривабливіша, вирізняється своєю високою якістю й довговічністю. Надаючи користувачеві чудову тривалість роботи, на 25% перевершує звичайні аналогічні смартфони у своєму класі, він здатний працювати в такому режимі тривалий час. Виробник гарантує до 1000 повних заряджань із мінімальними втратами ємності, що означає 2-3 роки використання за такого ж тривалого збереження рівня заряду батареї.
Процесор MediaTek Helio G25 має чудову оптимізацію й допомагає користувачеві Xiaomi Redmi 9A 4/64GB економити істотну частку енергії акумулятора. А щоразу, коли вам потрібно запустити гру та зануритися у цікавий віртуальний світ, на допомогу приходить технологія HyperEngine, що підвищує плавність ігрового процесу. З її допомогою всі завантаження рівнів, швидка зміна кадрів і сам ігровий процес відбуватимуться на вищих частотах, плавно та згладжено.
Основний модуль камери надає можливість знімання з роздільною здатністю 13 мегапікселів, а також залучити для оптимізації якості можливості штучного інтелекту. Завдяки йому кожен кадр відразу визначається за своїм жанром, автоматично виставляючи відповідні та найкращі параметри знімання на смартфоні.
Зробити селфі-знімок тепер стане ще простіше, завдяки функції керування жестом. Фотографуючись із друзями, підійміть вгору долоню, і камера автоматично почне відлік таймера спуску затвора, щоб зробити прекрасну серію кадрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Сірий |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Тип екрану | LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Вага | 196 г |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Кабель microUSB Інструкція Гарантійний талон |
| Дозвіл відео | 1920 x 1080 Full HD |
| Bluetooth | Версія 5.0 |
| Швидка зарядка | Да |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діагональ дисплея | 6,53" |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Час роботи в режимі розмови | До 38 год |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| NFC | Немає |
| Захист корпусу | Захист від вологи та пилу |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Окремий слот для карти пам'яті | Да |
| Спалах | Да |
| Основна камера | 13 Мп |
| Частота процесора | 8 х 2,0 ГГц |
| Технологія захисного скла | Corning Gorilla Glass 3 |
| Роз'єм 3,5 мм | Да |
| Розширення пам'яті | microSD 256 ГБ |
| Біометричний захист | Розпізнавання обличчя |
| Розмір SIM-картки | Nano-SIM |
| Модель графічного процесора | IMG PowerVR GE8320 |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Стандарти зв'язку | 4G / 3G / 2G |
| Габарити паковання | 9х17х5 см |
| FM-тюнер | Да |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Час роботи в режимі очікування | До 408 год |
| Інтерфейс USB | microUSB |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Навігація система | GPS A-GPS Beidou ГЛОНАСС |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
- Ціна: 5 992 ₴




