

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустична система з мікрофоном ALP-803 колонка є синонімом незабутніх моментів і веселощів. Це буде день народження, студентська хоум-паті або подія на відкритому повітрі, цей пристрій буде добре працювати в будь-яких умовах. Міцний корпус додатково оснащений акумулятором дозволить вам легко взяти її з собою куди завгодно. Є мікрофонний вхід.
Пристрій дозволяє відтворювати музику і Ваші улюблені треки з USB носіїв, карт пам'яті Micro. SD або зовнішніх медіа-плеєрів через вхід AUX. Функціональність пристрою збільшується по мірі підключення Bluetooth, що дозволяє грати в свої улюблені файли, що зберігаються на вашому смартфоні без непотрібних додаткових кабелів!
Ви можете передавати потокову музику з різних джерел: Bluetooth з підтримкою пристроїв, USB / SD / TF-карти, або підключити його за допомогою кабелю через порт AUX або відтворювати улюблену музику. Він оснащений 8-дюймовим низькочастотним динаміком, який забезпечує чудову якість звуку 10 Вт. Веселі світлодіодні ліхтарі додадуть додатковий штрих в атмосферу вечірки.
Особливості:
перемикач ON/OFF,
Mic1 (3.5 мм) для підключення мікрофона,
USB для підключення флешок,
слот microSD для карт пам'яті (до 32 Гб),
регулятори: гучність колонки, гучність мікрофона, Echo, Bass,
AUX для підключення телефону кабелем,
LED-екран для відображення інформації,
DC для зарядки
Характеристики:
Входи: USB, MicroSD, AUX, mini-USB (зарядка), Мікрофонний вхід Jack 6.3".
Відтворення: MP3, Bluetooth
Номінальна потужність: 10 W
Динамік: 1 шт. діаметром 8 дюймів
Частотний діапазон 60Hz-15KHz
Харчування мережа 100В-240В 50Гц/60Гц: 3.7 V
Акумулятор: вбудований Li-Ion 1800 mAh, DC15W (до 3 годин роботи)
Чутливість 85 дБ (1 Вт / 1 м)
Опір 8 Ом
Розмір: 370*245*220 mm
Вага: - 2.2 кг
Матеріал корпусу: Пластик
Колір: чорний
Комплектація:
Колонка ALP-803
Зарядний кабель
Пульт
Мікрофон
Упаковка.
Пристрій дозволяє відтворювати музику і Ваші улюблені треки з USB носіїв, карт пам'яті Micro. SD або зовнішніх медіа-плеєрів через вхід AUX. Функціональність пристрою збільшується по мірі підключення Bluetooth, що дозволяє грати в свої улюблені файли, що зберігаються на вашому смартфоні без непотрібних додаткових кабелів!
Ви можете передавати потокову музику з різних джерел: Bluetooth з підтримкою пристроїв, USB / SD / TF-карти, або підключити його за допомогою кабелю через порт AUX або відтворювати улюблену музику. Він оснащений 8-дюймовим низькочастотним динаміком, який забезпечує чудову якість звуку 10 Вт. Веселі світлодіодні ліхтарі додадуть додатковий штрих в атмосферу вечірки.
Особливості:
перемикач ON/OFF,
Mic1 (3.5 мм) для підключення мікрофона,
USB для підключення флешок,
слот microSD для карт пам'яті (до 32 Гб),
регулятори: гучність колонки, гучність мікрофона, Echo, Bass,
AUX для підключення телефону кабелем,
LED-екран для відображення інформації,
DC для зарядки
Характеристики:
Входи: USB, MicroSD, AUX, mini-USB (зарядка), Мікрофонний вхід Jack 6.3".
Відтворення: MP3, Bluetooth
Номінальна потужність: 10 W
Динамік: 1 шт. діаметром 8 дюймів
Частотний діапазон 60Hz-15KHz
Харчування мережа 100В-240В 50Гц/60Гц: 3.7 V
Акумулятор: вбудований Li-Ion 1800 mAh, DC15W (до 3 годин роботи)
Чутливість 85 дБ (1 Вт / 1 м)
Опір 8 Ом
Розмір: 370*245*220 mm
Вага: - 2.2 кг
Матеріал корпусу: Пластик
Колір: чорний
Комплектація:
Колонка ALP-803
Зарядний кабель
Пульт
Мікрофон
Упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Формат акустики | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід, micro USB |
| Тип харчування | Акумулятор, USB-порт |
| Живлення | 1800 мА·год |
| Особливості | Бездротовий пульт ДК, FM-приймач |
| Потужність | 10 Вт |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Чутливість | 85 дБ |
| Максимальна частота | 60-15000 Гц |
- Ціна: 1 755 ₴
