



Надчітка камера 32 Мп
Нова система з двох камер з використанням ШІ забезпечує чіткіші зображення та розширені можливості для фотозйомки.
Новий водяний знак для створення унікальних фотографій.
Вражаюча нічна фотозйомка
Камера Redmi A5 оснащена більшим сенсором зображення, який захоплює на 18% більше світла і дозволяє отримувати чудові фотографії навіть у слабкому освітленні.
Фронтальна камера 8 Мп
Удосконалена фронтальна камера з підсвічуванням забезпечує відмінну якість селфі.
Дисплей 6.88'' з високою частотою оновлення
Пориньте у світ фільмів, книжок та документів завдяки великому дисплею. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для більш плавної роботи.
Комфорт для ваших очей
Затемнення по всьому діапазону яскравості з технологією DC dimming, низький рівень синього світла, відсутність мерехтіння та режим читання, подібний до читання справжньої книги, дозволять вам читати довгий час без втоми для очей.
Тривалий час роботи акумулятора
Завдяки дуже великій місткості акумулятора та можливості швидкого заряджання потужністю 15 Вт пристрій ідеально підходить для читання та перегляду відео довгий час без занепокоєння про його розрядження. Навіть після понад 1000 циклів зарядки акумулятор зберігає свою ємність.
Вища продуктивність
Новий восьмиядерний процесор забезпечує вищу продуктивність та низьке енергоспоживання. Також підтримується динамічне розширення ОЗП для поліпшення роботи системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2 |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | FM-радіо |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.88 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 32 Мп |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 171.7 мм |
| Ширина | 77.8 мм |
| Товщина | 8.26 мм |
| Вага | 193 г |
- Ціна: 4 899 ₴
