




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Б/У Ноутбук Dell Latitude 5491 (i5-8400H/8/256SSD/MX130-2Gb) - Class A- - це доступний бу ноутбук з Європи або США в робочому стані та повними заявленими характеристиками та комплектацією.
Цей пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент ноутбуків, включаючи високопродуктивні моделі XPS та надійні Latitude, адаптовані для ділового використання.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 14 дюйми з роздільною здатністю 1920x1080 FullHD та матрицею IPS дасть вам чітке зображення при роботі або переглядах фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- Накопичувач - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечить миттєве завантаження системи.
- Процесор 8-го покоління Intel Core i5-8400H (8M Cache, 4.20 GHz) (4 ядра) дасть хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці дискретна GeForce MX130 Series додає продуктивності пристрою та ідеально підходить для професійного графічного дизайну, відеомонтажу, ігор та 3D-моделювання.
БУ Ноутбук Dell Latitude 5491 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, ігровий, робоча станція.
Пристрій має клас зносу Class A-, а отже це - "Ноутбук в хорошому стані з мінімальними слідами використання. Обслуговується, термопаста замінена. Надаємо фото, відео на запит".
У ціну ноутбука включено:
- Гарантія 6 місяців
- Ліцензійна ОС Windows 10-11;
- Оригінальний зарядний пристрій, кабель живлення;
- Наклейки на клавіатурі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i5-8400H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | Nvidia MX130 |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 13 919 ₴




