




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Б/В Ноутбук Lenovo V145-15AST (A4-9125/8/256SSD) - Class B - це доступний бу ноутбук з Європи або США в робочому стані і повними заявленими характеристиками і комплектацією.
Це пристрій від бренду Lenovo, який відомий своїми надійними та довговічними ноутбуками, включаючи популярну серію ThinkPad, призначену для користувачів бізнесу.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15.6 дюйми з роздільною здатністю 1366x768 HD і матрицею TN дасть вам чітке зображення при роботі або переглядах фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- Накопичувач - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечить миттєве завантаження системи.
- Процесор AMD A4-Series A4-9125 (2 ядра) дасть хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці вбудована AMD R Series.
БУ Ноутбук Lenovo V145 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, бізнес.
Пристрій має клас зносу Class B, а отже це - "У ноутбуці присутні сліди використання. Надаємо фото, відео на запит".
У ціну ноутбука включено:
Гарантія 6 місяців
Оригінальний зарядний пристрій, кабель живлення;
Наклейки на клавіатурі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A4 |
| Модель процесора | AMD A4-Series |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R3 Graphics |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 375.6 мм |
| Ширина | 253.4 мм |
| Товщина | 22.7 мм |
- Ціна: 6 174 ₴



