




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Motorola Moto G06 Power – заряд енергії та потужності щодня
Motorola Moto G06 Power – це смартфон, який поєднує в собі надпотужний акумулятор, сучасні технології та стильний дизайн. Завдяки батареї на 7000 мА·год ви отримуєте до 65 годин автономної роботи без необхідності підзарядки, що робить цю модель найкращим вибором у своєму сегменті для активних користувачів.
Великий 6,88-дюймовий HD+ дисплей із технологією Water Touch дозволяє користуватися телефоном навіть із вологими руками, а стереодинаміки Dolby Atmos® з підсиленням басів забезпечують кінематографічне звучання. Смартфон ідеально підходить для перегляду відео, ігор та музики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик, Еко-шкіра |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | LCD |
| Діагональ екрану | 6.88 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Кількість ядер | 8 |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
- Ціна: 4 185 ₴





