



Додаткова батарея Hoco J123C Element 22.5W+PD20W fully compatible with LCD and LED-lamp 60 000mAh Black являє собою потужний повербанк для підзаряджання девайсів у будь-якому місці. УМБ має 3 порти USB-A і 2 порти Type-C.
З акумулятором ємністю 60000 мА·год ви можете заряджати смартфони, планшети або інші ґаджети безліч разів. Висока потужність 22.5 Вт і наявність протоколів швидкого заряджання Quick Charge і Power Delivery надають можливість заряджати пристрої за дуже короткий час.
Продумана система захисту від перевантаження за струмом, перегрівання та короткого замикання забезпечує максимальну безпеку використання. Є LED-індикатор заряду самого повербанка. Приємним доповненням є вбудований яскравий ліхтарик.
1. Ємність: 60000mAh 222Wh
2. Вхід: Type-C / Micro / Lightning: 18 Вт
3. Вихід: USB-A 1:22.5W (QC/FCP/SCP/AFC); USB-A 2/3: 5V/2A; Type-C: 20W(PD/QC/FCP/AFC); Загальна вихідна потужність: 5В / 3А
4. Дисплей: Світлодіодний цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + вогнезахисна оболонка з ПК + літієвий полімерний елемент
6. Розмір: 168 * 83 * 62 мм; Вага: 1025 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 62 мм |
| Вага | 1025 г |
- Ціна: 3 662 ₴
