

Hoco J86 PD20W+QC3.0 (22.5W) - компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Удосконалений літій-полімерний акумулятор має ємність 40000 мАг. Аксесуар підтримує новітні технології швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0 і Power Delivery. За допомогою Quick Charge 3.0 підключені пристрої заряджаються вдвічі швидше, ніж з QC 1.0 і на третину швидше, ніж з QC 2.0.
Повербанк оснащений трьома вихідними роз'ємами (2USB і Type-C) для заряджання ваших гаджетів і по одному вхідному роз'єму Type-C і microUSB (для заряджання самої батареї). Має захист від перенапруги, короткого замикання та перегріву. А також від перевантаження струму, що виходить, і перезаряди акумулятора.
Корпус батареї виготовлений із вогнетривкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою. На одному з торців корпусу є LED-дисплей, який відображає рівень заряду батареї у відсотках. Активується кнопкою на бічній панелі.
Вбудована світлодіодна лампа дозволяє використовувати аксесуар як ліхтар чи настільний світильник.
Особливості та переваги:
підходить для заряджання будь-якого пристрою, що заряджається від кабелю USB;
дозволяє одночасно заряджати 3 пристрої;
технологія швидкого заряджання;
ємності акумулятора вистачає до 10 зарядів смартфона;
поміщається у сумку чи рюкзак;
ліхтарик;
ремінець для зручного транспортування;
покриття, що не залишає помітних слідів від пальців;
захист від короткого замикання та перегріву.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 791 г |
- Ціна: 2 618 ₴
